ماتویدی: درکی از تهدید و خطرات ویروس کرونا نداشتم

به گزارش وبلاگ دخترانه ها، هافبک فرانسوی تیم فوتبال یوونتوس که به بیماری کرونا مبتلا شده است می گوید تصور نمی کرده که این بیماری چقدر می تواند خطرناک باشد.

ماتویدی: درکی از تهدید و خطرات ویروس کرونا نداشتم

به گزارش وبلاگ دخترانه ها، شب گذشته با معرفی بلیز ماتویدی به عنوان دومین بازیکن مبتلا به کرونا در تیم فوتبال یوونتوس، شمار بازیکنان کرونایی سری A به 11 نفر رسید که این آمار با اضافه شدن بازیکن هلاس ورونا به 12 مورد افزایش پیدا کرده است.

ماتویدی کمتر از یک روز قبل از مثبت اعلام شدن تست کرونای خود، کلیپی ضبط کرده بود که در آن اعتراف کرد درکی از میزان خطرناک بودن این بیماری نداشته است.

این هافبک فرانسوی که بعد از دانیله روگانی دومین بازیکن یوونتوسی مبتلا به کروناست، در حالی به این بیماری مبتلا شد که از هفت روز پیش خود و خانواده اش را قرنطینه کرده بود.

ماتویدی در پیام ویدئویی خود گفت: در ابتدا من واقعاً از اینکه این بیماری چقدر می تواند بد باشد درکی نداشتم. نمی دانستم که این ویروس چقدر خطرناک است و چقدر سریع می تواند در سرتاسر ایتالیا شیوع پیدا کند. در عرض چند روز هزاران نفر کرونا گرفتند آن هم بدون آنکه ما متوجه شویم. باید درک کنیم که همه ما، خانواده های مان و نزدیکان مان ممکن است به این بیماری مبتلا شویم. پس مهم است که این موضوع را مدنظر داشته باشیم و از دستوراتی که داده می شود، پیروی کنیم.

تنها در روز گذشته (سه شنبه) 345 نفر به تعداد جان باختگان مبتلا به ویروس کرونا در ایتالیا افزوده شد که مجموع کل قربانیان مبتلای این کشور را به دو هزار و 503 نفر افزایش داد. این در حالیست که دو هزار و 60 نفر دیگر هم در بخش مراقبت های ویژه هستند. در ایتالیا اکنون مجموعاً 26 هزار و 62 نفره به کرونا مبتلا هستند و با احتساب افرادی که بهبودی پیدا کرده اند این رقم به 31 هزار و 506 نفر می رسد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ماتویدی: درکی از تهدید و خطرات ویروس کرونا نداشتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماتویدی: درکی از تهدید و خطرات ویروس کرونا نداشتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید