انتخاب سرمربی جدید ذوب آهن

به گزارش وبلاگ دخترانه ها، میودراگ رادولوویچ 52 ساله که ملیت مونته نگرویی دارد، به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان انتخاب شد. سرمربی جدید سبزپوشان اصفهانی نمی خواهد درباره جزییات کارش صحبت کند و می خواهد خودش را روی نیمکت اثبات کند.

انتخاب سرمربی جدید ذوب آهن

به گزارش وبلاگ دخترانه ها آنلاین به نقل از روابط عمومی باشگاه فوتبال ذوب آهن اصفهان، این مربی که کارنامه درخشانی در حوزه باشگاهی و ملی دارد، به مدت یک فصل و نیم سکان راهنمایی تیم ذوب آهن اصفهان را برعهده خواهد گرفت.

رادولوویچ، سرمربی جدید ذوب آهن در نشست خبری و مراسم معارفه اش گفت: از کوشش های منصوریان تشکر می کنم. نمی توانم بیشتر درباره جزییات صحبت کنم و می خواهم خودم را روی نیمکت اثبات کنم.

وی ادامه داد: امیدوارم من و باشگاه از این قرارداد جدید بهره ببریم و اتفاقی که برای هر دو طرف خوب است، رخ دهد. از حضور تمام اعضا و رسانه ها تشکر می کنم و امیدوارم اتفاق خوبی برای ذوب آهن رقم بزنیم و این تیم را به صندلی اصلی اش برگردانیم.

مدیر برنامه این سرمربی مونته نگرویی هم در این جلسه مطرح کرد: من به عنوان نماینده سرمربی حدود 200 بازیکن را بررسی نموده ام و به این کار هم ادامه خواهیم داد. میودراگ کارنامه درخشانی در لیگ لبنان دارد اما ما بیشتر مرد عمل هستیم تا صحبت پس لیاقت خود را در زمین نشان می دهیم.

بخشی از کارنامه این مربی 52 ساله به توضیح زیر است:

2001 تا 2003: مربی تیم ملی زیر 21 ساله های کشور صربستان و مونته نگرو با کسب مدال برنز مسابقات قهرمانی زیر 21 ساله های اروپا در کشور آلمان (2004)

2004: مربی تیم المپیک صربستان و مونته نگرو و صعود این تیم به بازیهای المپیک 2004 آتن در کشور یونان

2004 تا 2006: سرمربی تیم ملی زیر 19 ساله های کشورصربستان و مونته نگرو

2006 تا 2007: مربی تیم بوآریشتا کشور پرتغال

2007 تا 2010: سرمربی تیم ملی زیر 19 ساله های مونته نگرو و کسب مقام سوم مسابقات کشورهای اروپای شرقی - مربی تیم ملی بزرگسالان مونته نگرو

2010: سرمربی تیم پاختاکور کشور ازبکستان (صعود به مرحله حذفی رقابتهای لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا به عنوان تیم اول در گروهی که تیم های فولادمبارکه سپاهان-العین امارات و الشباب عربستان در این گروه حضور داشتند، با دو پیروزی رفت و برگشت در برابر سپاهان ایران و دو پیروزی رفت و برگشت در برابر العین امارات)

2011: سرمربی تیم دینامو مسکو درلیگ برتر روسیه

2012: سرمربی تیم فوتبال دوکنویست مونته نگرو در لیگ برتر مونته نگرو و انتخاب این تیم در لیگ اروپا

2013: سرمربی تیم کاظمیه کویت در لیگ برتر کشورکویت

2014: سرمربی تیم تیرائو قزاقستان در لیگ برتر کشور قزاقستان و مشاور اصلی تیم ملی امید صربستان و مونته نگرو در مسابقات اروپایی

2014 تا 2015: سرمربی تیم الجهره کویت در لیگ برتر کشورکویت و کسب مقام سوم لیگ برتر کویت

2015 تا 2019: سرمربی تیم ملی کشور لبنان با کسب رکورد 16 بازی بدون باخت برای این تیم و انتخاب تیم ملی لبنان برای اولین بار در بازی های کاپ آسیا در امارات

2019: سرمربی تیم ملی میانمار

منبع: همشهری آنلاین

به "انتخاب سرمربی جدید ذوب آهن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب سرمربی جدید ذوب آهن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید