اتومبیل برد پیت و دی کاپریو زیر چکش حراج

به گزارش وبلاگ دخترانه ها، اتومبیل معروف لئوناردو دی کاپریو و برد پیت در فیلم سینمایی روز و روزگاری در هالیوود ساخته کوئنتین تارانتینو به حراج گذاشته می گردد.

اتومبیل برد پیت و دی کاپریو زیر چکش حراج

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ دخترانه ها به نقل از ایندی وایر، بخشی از رویداد یادگاری ها که توسط پراپ استور برگزار می گردد، اتومبیل مربوط به دو شخصیت ریک دالتون با بازی لئوناردو دی کاپریو و کلیف بوث با بازی برد پیت است که در دو تاریخ 26 و 27 آگوست به حراج گذاشته می گردد.

این حراجی در لندن و لس آنجلس مستقر است و پیشنهاد ها برای خرید به صورت آنلاین ارائه می شوند.

ارزش کادیلاک زرد رنگ دیکاپریو در این فیلم سینمایی حدودا 45 تا 55 هزار دلار تخمین زده شده است و خودروی دیگری که متعلق به برد پیت بود نیز رقمی بین 20 الی 30 هزار دلار برای آن در نظر گرفته شده است. اتومبیل شخصیت دی کاپریو که همواره توسط برد پیت رانده می شد، مدت زمان زیادی را در فیلم به خود اختصاص می داد. چندین اتومبیل دیگر نیز مربوط به دهه 60 هالیوود در فیلم سینمایی کوئنتین تارانتینو استفاده شده بود.

در این حراجی، وسایل دیگری از فیلم های هالیوودی به حراجی گذاشته شده که شامل لباس مخصوص جان کندی در فیلم توپ های فضایی دستکش های سیلوستر استالونه در فیلم سینمایی راکی، کت و شلوار مایکل کورلئونه در فیلم سینمایی پدر خوانده، کلاه خلبانی تام کروز در فیلم سینمایی تاپ گان، دوربین آلفرد هیچکاک در فیلم ورتیگو و همچنین لباس های جنیفر لارنس در فیلم سینمایی بازی های گرسنگی می گردد.

ماکت سفینه فضایی در فیلم سینمایی بیگانه گران ترین وسیله این حراجی است و قیمتی برابر با 300 تا 500 هزار یورو برای آن در نظر گرفته شده است.

در مجموع، این حراجی شامل 850 آیتم می گردد که قیمت های آن از 100 تا 500 هزار دلار است. این حراجی در سال 1998 توسط استیفان لین تاسیس شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اتومبیل برد پیت و دی کاپریو زیر چکش حراج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتومبیل برد پیت و دی کاپریو زیر چکش حراج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید