رویترز: آمریکا در رتبه نخست شمار فوتی های ناشی از کرونا در دنیا نهاده شد

به گزارش وبلاگ دخترانه ها، یک خبرگزاری انگلیسی با ارائه شمار کشته شدگان آمریکا که نزدیک 20 هزار تن شده، گزارش داد این کشور از نظر شمار فوتی های ناشی از کرونا در صندلی نخست دنیا قرارگرفت.

رویترز: آمریکا در رتبه نخست شمار فوتی های ناشی از کرونا در دنیا نهاده شد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ دخترانه ها، در حالی که شمار مبتلایان به ویروس کرونای جدید در آمریکا از نیم میلیون نفر عبور نموده، تعداد جانباختگان ناشی از این ویروس نیز به مرز 19714 تن رسیده و این کشور از ایتالیا سبقت گرفت.

به نوشته خبرگزاری رویترز اینک آمریکا با 19714 نفر کشته ناشی از کرونا در صندلی نخست دنیا قرار گرفته است . این در حالی است که ایتالیا جمعیت کمتری از ایالات متحده دارد و شمار مرگ ومیر این کشور بابت کرونا 19486 نفر اعلام شده است.

به گزارش وبگاه مرجع ولد آو میترز تا به امروز 506008 نفر در ایالات متحده به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا نیز روز آدینه در نشست خبری روزانه درباره شیوع بیماری کووید-19 توضیح داد ممکن است شمار مرگ و میر ناشی از این بیماری به 60 هزار نفر برسد .

این در حالی است که نحوه پیدایش ویروس کرونا بین شهروندان آمریکایی شکاف ایجاد نموده و بعضی جوانان، رنگین پوستان و اسپانیایی تبارهای این کشور این ویروس را محصول آزمایشگاه برشمردند.

به نوشته موسسه پیو نزدیک به 29 درصد (یک سوم) شهروندان آمریکایی شرکت نموده در این نظرسنجی که روزهای گذشته برگزار گردید، بر این باورند به احتمال زیاد ویروس کرونای جدید در آزمایشگاه ساخته شده است. (جزئیات بیشتر)

.

منبع: خبرگزاری فارس

به "رویترز: آمریکا در رتبه نخست شمار فوتی های ناشی از کرونا در دنیا نهاده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویترز: آمریکا در رتبه نخست شمار فوتی های ناشی از کرونا در دنیا نهاده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید