بیانیه تند و هشدار آمیز خواهر رهبر کره شمالی علیه کره جنوبی

به گزارش وبلاگ دخترانه ها به نقل از یونهاپ، کره شمالی اعلام نموده که گام های لازم را علیه کره جنوبی به دلیل آنچه خیانت سئول و جنایت علیه دولت کمونیست اعلام شده، دنبال خواهد نمود.

بیانیه تند و هشدار آمیز خواهر رهبر کره شمالی علیه کره جنوبی

کره شمالی همچنین اظهار داشت که دولت این کشور به ارتش برای انجام اقدامات لازم اعتماد کامل دارد.

این مواضع را کیم یو جونگ، خواهر رهبر کره شمالی که به عنوان معاون اول کمیته مرکزی حزب کارگر در کشور مسئولیت دارد، اظهار داشت و اضافه کرد: به نظرم زمان آن رسیده تا روابط خود را با مقامات کره جنوبی قطع کنیم و ما اقدامات لازم را در این ارتباط به زودی دنبال خواهیم کرد.

کیم کوچک ترین خواهر رهبر کره شمالی است و در بیانیه ای که منتشر نموده، گفت: با بکارگیری اختیاراتم که از طرف رهبری، حزب و دولت اعطا شده است، دستورالعمل مسلح سازی بخش هایی را که مسئولیت روابط با دشمنان دارند، اعلام نموده ام و اقدامات قاطع بعدی را انجام خواهیم داد.

خواهر کیم جونگ اون همچنین در بیانیه خود از بسته شدن کامل دفتر فرهنگی با کره جنوبی که در شهر مرزی کائه سانگ واقع شده است، اطلاع داد.

صدور این بیانیه از سوی خواهر رهبر کره شمالی در ارتباط با مسائل سیاست خارجی امری کم سابقه است، اما این اقدام در واکنش به پخش جزواتی در مرز کره شمالی صورت می گیرد که پیشتر مقامات پیونگ یانگ خواهان توقف این اقدامات از سوی عوامل کره جنوبی شده بودند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بیانیه تند و هشدار آمیز خواهر رهبر کره شمالی علیه کره جنوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه تند و هشدار آمیز خواهر رهبر کره شمالی علیه کره جنوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید