بیانیه باشگاه پرسپولیس درباره اعلام شماره حساب برای کمک به باشگاه

به گزارش وبلاگ دخترانه ها، باشگاه پرسپولیس با صدور بیانیه ای از هواداران خواست، پولی بابت کمک به این باشگاه به هیچ حسابی واریز نکنند.

بیانیه باشگاه پرسپولیس درباره اعلام شماره حساب برای کمک به باشگاه

به گزارش وبلاگ دخترانه ها، باشگاه پرسپولیس بیانیه ای در سایت رسمی این باشگاه منتشر کرد که به شرح زیر است:

متاسفانه مشاهده شده است که بعضی افراد تحت عناوینی چون حمایت از پرسپولیس، اقدام به ایجاد تشکل یا اعلام شماره حساب برای جمع آوری کمک های هواداری کرده اند. باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس ضمن آنکه قویاً هرگونه ارتباط خود با این موارد را رد می کند، به آگاهی هواداران عزیز می رساند چنین اقداماتی فارغ از نیت عاملان آن، بدون هرگونه هماهنگی و اطلاع این باشگاه اجرا شده است. بر این اساس ضروری است و تقاضا می شود از مشارکت در این طرح ها و اهدای کمک تحت هر عنوانی مرتبط با پرسپولیس، جدّاً خودداری کنند.

باشگاه پرسپولیس همچنین تاکید می کند هواداران عزیز پرسپولیس، اخبار و اطلاعیه های رسمی باشگاه را از طریق مراجع و مبادی رسمی اطلاع رسانی آن دنبال کنند. به همین دلیل، هرگونه فعالیت های رسمی در زمینه های تجاری و اقتصادی باشگاه که به توجه و مشارکت هواداران نیاز داشته باشد نیز صرفاً از این طریق به ویژه در سایت رسمی باشگاه، اطلاع رسانی می شود.

بدیهی است باشگاه پرسپولیس نسبت به مواردی که خارج از چارچوب اشاره شده در حال فعالیت هستند، هیچ گونه مسئولیت و نفعی ندارد و اتفاقاً مشارکت در آنها بر خلاف منافع، مصالح و خواست باشگاه است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بیانیه باشگاه پرسپولیس درباره اعلام شماره حساب برای کمک به باشگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه باشگاه پرسپولیس درباره اعلام شماره حساب برای کمک به باشگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید