افزایش 800 تخت خوابگاهی در دانشگاه اراک

به گزارش وبلاگ دخترانه ها، معاون دانشجویی دانشگاه اراک گفت: دو پروژه خوابگاهی با ظرفیت 800 تخت در دانشگاه اراک در حال احداث است و احتمالا تا یک سال آینده به پایان می رسد.

افزایش 800 تخت خوابگاهی در دانشگاه اراک

علیرضا بهرامی، معاون دانشجویی دانشگاه اراک در گفتگو با خبرنگار دانشگاه وبلاگ دخترانه ها، با بیان اینکه خوابگاه های دانشگاه به طور کامل ضدعفونی شده است، گفت: منتظریم تا شرایط به حالت عادی بازشود و مجددا دانشجویان را در خوابگاه ها پذیرش کنیم.

بهرامی با بیان اینکه دو خوابگاه در سایت سردشت دانشگاه در حال احداث داریم، گفت: یکی از این خوابگاه ها را دانشگاه می سازد و دیگری توسط بنیاد 15 خرداد در حال ساخت است.

معاون دانشجویی دانشگاه اراک بیان نمود: با تکمیل این خوابگاه ها 800 نفر به ظرفیت خوابگاهی دانشگاه اراک اضافه کرده می شود که این تعداد بین دانشجویان دختر و پسر توزیع خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه با تکمیل این پروژه ها همه دانشجویان متقاضی خوابگاه می توانند از امکانات خوابگاهی بهره مند شوند، اضافه کرد: پروژه ای که در دست دانشگاه بوده تقریبا به سرانجام رسیده و پروژه بنیاد 15 خرداد نیز تا 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

بهرامی گفت: این پروژه های حداکثر تا یک سال اینده به بهره برداری می رسند. بعید می دانم برای مهر 99 آماده باشند، اما تلاش می کنیم که دانشجویان در سال تحصیلی جدید از این خوابگاه ها بهره مند شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "افزایش 800 تخت خوابگاهی در دانشگاه اراک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 800 تخت خوابگاهی در دانشگاه اراک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید