استرداد کلاهبردار 600 میلیارد تومانی به کشور

به گزارش وبلاگ دخترانه ها، جانشین رئیس پلیس بین الملل نیروی انتظامی از استرداد یکی از مفسدان اقتصادی به کشور خبر داد که حدود 600 میلیارد تومان از یک شرکت دولتی کلاهبرداری کرده بود.

استرداد کلاهبردار 600 میلیارد تومانی به کشور

به گزارش وبلاگ دخترانه ها به نقل از تسنیم؛ سردار کاظم مجتبایی با اعلام خبر استرداد یکی از مفسدان اقتصادی به کشور، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: شب گذشته متهم مذکور با پیگیری های همکاران در یک کار منسجم و در حقیقت همکاری با بخشهای مختلف قضائی از یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس به کشور بازگردانده شد.

جانشین رئیس پلیس بین الملل نیروی انتظامی افزود: این متهم از حدود چهار سال پیش به اتهام کلاهبرداری و خیانت در امانت، تحت تعقیب و به پنج تا 6 کشور سفر کرده بود.

این مقام انتظامی شرح داد: وی در نهایت با همکاری خوب پلیس بین الملل نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با پلیس بین الملل کشوری که به آن پناه برده بود، به کشور استرداد شد.

وی گفت: رقم کلاهبرداری متهم مذکور حدود 120 میلیون درهم (600 میلیارد تومان) است و متأسفانه از یکی از شرکتهای دولتی کلاهبرداری کرده بود.

مجتبایی با بیان اینکه فرآیند استرداد مجرمان کار بسیار سخت، پیچیده و حرفه ای است، گفت: خوشبختانه با تلاش، ردیابی، رصد اطلاعاتی و اقدامات عملیاتی، استرداد این متهم انجام شد.

جانشین رئیس پلیس بین الملل نیروی انتظامی با تأکید بر اینکه استرداد مجرمان در بیرون از مرزها با داخل کشور متفاوت است، اعلام نمود: افرادی که برای استرداد مجرمان به خارج از کشور اعزام می شوند باید علاوه بر ورزیدگی ذهنی و جسمی، به روابط، حقوق و زبان بین الملل مسلط باشند.

منبع: جام جم آنلاین

به "استرداد کلاهبردار 600 میلیارد تومانی به کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استرداد کلاهبردار 600 میلیارد تومانی به کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید