اختصاص اعتبار برای سامان دهی مجتمع بین راهی بیشه دراز ایلام

به گزارش وبلاگ دخترانه ها، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام از اختصاص اعتبار برای سامان دهی مجتمع بین راهی بیشه دراز شهرستان دهلران اطلاع داد.

اختصاص اعتبار برای سامان دهی مجتمع بین راهی بیشه دراز ایلام

به گزارش وبلاگ دخترانه ها به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام، عبدالمالک شنبه زاده روز 18 تیر 99 با اعلام این خبر اظهار کرد: با اختصاص 500میلیون ریال از محل اعتبارات ملی، عملیات ساماندهی مجتمع خدماتی بهداشتی و بین راهی بیشه دراز واقع در شهرستان دهلران شروع می گردد.

او مطرح نمود: روستای بیشه دراز با توجه به موقعیت خاص جغرافیایی، قرار دریافت در جهت اصلی عتبات عالیات، موقعیت مرزی و جاذبه های بکر طبیعی، تاریخی، مذهبی و دفاع مقدس یکی از روستاهای مهم استان از نظر گردشگری است که در این راستا اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان برای توسعه زیرساخت های گردشگری در جهت اربعین، اقدام به ساماندهی مجتمع خدماتی بهداشتی بین راهی در این روستا نموده است.

او خاطر نشان کرد: این مجتمع با توجه به مسائل گذشته جزو واحدهای غیرفعال بود که خوشبختانه با اختصاص اعتبار مورد احتیاج، فعال و در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد.

شنبه زاده از تکمیل زیرساخت های گردشگری روستای بیشه دراز به عنوان روستای هدف گردشگری اطلاع داد و مطرح نمود: بیشه دراز یکی از نادرترین روستاهای استان ایلام است که چهار نوع جاذبه گردشگری منحصربه فرد دارد.

منبع: میراث آریا

به "اختصاص اعتبار برای سامان دهی مجتمع بین راهی بیشه دراز ایلام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص اعتبار برای سامان دهی مجتمع بین راهی بیشه دراز ایلام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید