وحدانی: در تلاشیم شمشیربازان از لیگ درآمد داشته باشند، منتظر حضور تیم های خوب در لیگ باشید

به گزارش وبلاگ دخترانه ها، سرپرست دبیری فدراسیون شمشیربازی گفت: هدف اصلی ما این است که در فصل جدید از حضور سه تیم خوب برای هر سه رشته فلوره، اپه و سابر در مسابقات لیگ بهره ببریم.

وحدانی: در تلاشیم شمشیربازان از لیگ درآمد داشته باشند، منتظر حضور تیم های خوب در لیگ باشید

محسن وحدانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ دخترانه ها، درباره لیگ های شمشیربازی در سال 98 گفت: در سال گذشته فقط یک از هفته از لیگ سابر برگزار گشت. عملاً لیگ سابر استارت خورد، ولی با شیوع کرونا لغو شد. با این شرایط احتمالاً سال 99 را با لیگ جدید و تیم های جدید آغاز می کنیم. بعید است لیگ های شمشیربازی برای سال 98 برگزار شوند. بازیکنان در سال گذشته از لیگ درآمد نداشتند.

سرپرست دبیری فدراسیون شمشیربازی درباره شرایط و تیم های حاضر در فصل جدید لیگ گفت: دیروز همراه با مدیر تیم ملی جلسه ای را با یکی از اعضای هیئت مدیره کارخانه ذوب آهن داشتیم و احتمالاً باشگاه ذوب آهن در لیگ شمشیربازی حاضر می گردد. همچنین با حبیب کاشانی برای تیمداری سایپا در لیگ شمشیربازی مذاکره داشتیم و او قول داد این موضوع را در هیئت مدیره باشگاه مطرح کند و برای تیمداری به ما قول مساعد داد. در این هفته نیز با گرشاسبی برای حضور تیم پیکان در لیگ خود جلسه خواهیم داشت.

وی شرح داد: هدف اصلی ما این است که در فصل جدید از حضور سه تیم خوب برای هر سه رشته فلوره، اپه و سابر بهره ببریم و همه اعضای تیم ملی قراردادی خوب و درآمدی حداقلی داشته باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "وحدانی: در تلاشیم شمشیربازان از لیگ درآمد داشته باشند، منتظر حضور تیم های خوب در لیگ باشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وحدانی: در تلاشیم شمشیربازان از لیگ درآمد داشته باشند، منتظر حضور تیم های خوب در لیگ باشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید