فائوچی تعداد مرگ ومیر را بیش از آمار رسمی در آمریکا دانست

به گزارش وبلاگ دخترانه ها، ایرنا نوشت:آنتونی فائوچی مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا گفت که شمار واقعی جان باختگان کرونا در این کشور بیشتر از آمارهای رسمی است.

فائوچی تعداد مرگ ومیر را بیش از آمار رسمی در آمریکا دانست

به گزارش تارنمای هیل، فائوچی در جلسه استماع کمیته بهداشت سنای آمریکا که سه شنبه به طور مجازی برگزار شد، گفت: با توجه به اوضاع فعلی، خصوصا در شهر نیویورک که با یک چالش بسیار جدی در نظام بهداشتی روبرو است، بسیاری از ما احساس می کنیم که شمار جان باختگان احتمالا بسیار بالاتر از آمارهای رسمی است.

وی اضافه نمود: بیماران زیادی هستند که به بیمارستان مراجعه نکرده و در خانه جان خود را از دست دادند و تعداد آنها در آمار رسمی ذکر نشده است.

دانشگاه جان هاپکینز شمار جان باختگان کرونا در آمریکا را حدود 80 هزار نفر اعلام کرده است.

برنی سندرز سناتور مستقل ایالت ورمونت در جلسه استماع مجازی کمیته بهداشت سنا از فائوچی پرسید که آیا تعداد واقعی جان باختگان ممکن است که 50 درصد بیشتر از آمار رسمی باشد.

فائوچی پاسخ داد: من فکر می کنم که آمار واقعی احتمالا بالاتر است اما دقیقا نمی دانم که چند درصد بالاتر است اما تقریبا به طور یقین می توان گفت که شمار واقعی جان باختگان بالاتر است.

بر اساس آمار رسمی، آمریکا تا به امروز با 80 هزار جان باخته رده اول را در دنیا دارد و انگلیس با حدود 32 هزار و ایتالیا با حدود 30 هزار جان باخته در رده های دوم و سوم قرار دارند.

310311

منبع: خبرآنلاین

به "فائوچی تعداد مرگ ومیر را بیش از آمار رسمی در آمریکا دانست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فائوچی تعداد مرگ ومیر را بیش از آمار رسمی در آمریکا دانست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید