خبرنگاران فرهادی زاد: بدنبال مشارکت حداکثری زنان ورزشکار در فعالیت های قهرمانی هستیم

به گزارش وبلاگ دخترانه ها، تهران- خبرنگاران- معاون امور زنان وزارت ورزش و جوانان گفت: با یاری وزارت ورزش و جوانان بدنبال اجرای طرح های فرهنگی و قهرمانی زیادی هستیم و امیدوارم با حمایت از زنان تعداد قابل توجهی از آنها در فعالیت های همگانی و قهرمانی شرکت نمایند.

خبرنگاران فرهادی زاد: بدنبال مشارکت حداکثری زنان ورزشکار در فعالیت های قهرمانی هستیم

مهین فرهادی زاد روز شنبه در گفت وگویی تلویزیونی گفت: طرح های زیادی امسال در حوزه های فرهنگی و قهرمانی با یاری وزارت ورزش و جوانان به اجرا درخواهد آمد. در بخش فعالیت های فرهنگی آموزش های متعددی را برای مسوولان حوزه های مختلف زنان در استان ها و نواب رییسان در فدراسیون های ورزشی و مربیان و مسوولان فنی فدراسیون ها و استان های مختلف و همچنین ورزشکاران ملی خواهیم داشت.

وی اضافه نمود: اما در بخش ورزش همگانی طرح های ملی را در سال گذشته به اجرا در آوردیم و در این سال بعضی از طرح ها را تکمیل می کنیم و چند طرح جدید هم خواهیم داشت. طرح گردشگری ورزشی را با توجه به اقلیم های متفاوتی که استان های ما دارند با فعالیت های ورزشی اجرا می کنیم. همچنین یک طرح دیگر نیز برای بازی های بومی و محلی در نظر داریم و طرح آموزش مربیان و آمادگی جسمانی را با توجه به هماهنگی که با فدراسیون ورزش همگانی داشتیم برای زنان در شهر و روستا اجرا می کنیم.

فرهادی زاد یادآور شد: برنامه بعدی تکمیل فعالیت های ملی سال گذشته است که شامل طرح توانمندسازی زنان در فعالیت های دفاعی و نشات گرفته شده از تمرینات ووشو است. در بخش قهرمانی نیز به تعامل با فدراسیون های ورزشی برای کسب سهمیه های بیشتر المپیک پرداختیم تا ورزشکاران تمرینات لازم را داشته باشند و با آمادگی کامل سهمیه های بیشتری را در امسال بدست بیاورند. امیدوارم این فعالیت ها در بخش قهرمانی با حمایت اداره کل وزارت ورزش و مربیان و فدراسیون های ورزشی برای زنان به اجرا در آید و همانند سال گذشته تعداد قابل توجهی از زنان در فعالیت های ورزش قهرمانی و همگانی حضور یابند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران فرهادی زاد: بدنبال مشارکت حداکثری زنان ورزشکار در فعالیت های قهرمانی هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فرهادی زاد: بدنبال مشارکت حداکثری زنان ورزشکار در فعالیت های قهرمانی هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید