حضور نمایندکان پرسپولیس و استقلال در جلسه رسیدگی به پرونده باشگاه های بدهکار، فدراسیون نشین ها جریمه شدند

به گزارش وبلاگ دخترانه ها، دومین جلسه رسیدگی به پرونده باشگاه های بدهکار ایرانی با حضور معاونان باشگاه های استقلال، پرسپولیس و نماینده سه باشگاه دیگر در فدراسیون فوتبال برگزار شد.

حضور نمایندکان پرسپولیس و استقلال در جلسه رسیدگی به پرونده باشگاه های بدهکار، فدراسیون نشین ها جریمه شدند

به گزارش خبرنگارورزشی وبلاگ دخترانه ها, دومین روز از جلسه رسیدگی به پرونده های باشگاه های بدهکار ایرانی در فیفا که دارای پرونده حقوقی هستند از ساعت 11 امروز (دوشنبه) با حضور نمایندگان باشگاه های پرسپولیس، استقلال، شهر خودرو، سایپا و خونه به خونه بابل و مهدی محمد نبی دبیرکل و جمشید نورشرق رئیس کمیته تعیین شرایط فدراسیون فوتبال برگزار گشت.

از چهره های شاخص حاضر در جلسه امروز فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهر خودرو، مهدی خواجوند معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس و امیر سلطانی معاون ورزشی باشگاه استقلال بودند.

در حاشیه برگزاری جلسه رسیدگی به پرونده باشگاه های بدهکار ایرانی در فیفا، اتفاق جالبی مقابل فدراسیون فوتبال رخ داد و پلیس راهنمایی و رانندگی خودروهای تعدادی از کارمندان فدراسیون فوتبال که بر خلاف قوانین پارک شده بودند را جریمه کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حضور نمایندکان پرسپولیس و استقلال در جلسه رسیدگی به پرونده باشگاه های بدهکار، فدراسیون نشین ها جریمه شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور نمایندکان پرسپولیس و استقلال در جلسه رسیدگی به پرونده باشگاه های بدهکار، فدراسیون نشین ها جریمه شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید