بن سلمان دست به دامن داماد ترامپ شد

به گزارش وبلاگ دخترانه ها، همزمان با افزایش نقدها اعضای سنای آمریکا از بازداشت شاهزادگان عربستان سعودی، ولی عهد این کشور برای انتها دادن به این نقدها دست به دامن داماد ترامپ شد.

بن سلمان دست به دامن داماد ترامپ شد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ دخترانه ها، محمد بن سلمان ولی عهد سعودی به تمامی متحدان عربستان و دوستان آن تأکید کرد که هرگز اجازه مداخله به هیچ طرفی در امور داخلی این کشور را نخواهد داد.

گزارش های رسیده از خاندان آل سعود حاکی از آن است که شماری از اعضای مجلس سنای آمریکا از بن سلمان برای کاهش محدودیت های تحمیلی بر شاهزادگان سعودی از جمله احمد بن عبدالعزیز برادر کوچک شاه سعودی درخواست نموده اند.

به نوشته وبگاه الخلیج الجدید، بن سلمان چنین درخواست اعضای مجلس سنای آمریکا را دخالت در امور داخلی عربستان دانسته و از جرد کوشنر مشاور ارشد و داماد دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا خواسته است جلوی چنین دخالت هایی را بگیرد.

یک منبع نزدیک به ولی عهد سعودی نیز گفت که با وجود سرگرم شدن سعودی ها و آمریکایی ها به ویروس کرونا، مقامات آمریکایی همچنان خواستار سرانجام دادن به بازداشت شاهزادگان و دیگر مسئولان سعودی هستند.

بر اساس این گزارش، کوشش های سفارت عربستان در واشنگتن برای سرانجام دادن به چنین درخواست هایی از سوی مقامات آمریکا از بن سلمان، نتیجه ای نداشته و گذشته از آن نقدها از بن سلمان در محافل نزدیک به ترامپ به ویژه در پرونده هایی همانند جنگ یمن و جنگ نفتی بین عربستان و روسیه بیشتر شده است.

پیشتر حساب توئیتری العهد الجدید نوشت که چهار تن از شاهزادگان که اخیرا محمد بن سلمان ولی عهد سعودی آن ها را بازداشت نموده بودند همچنان در بازداشت هستند.

در این حساب توئیتری آمده بود که اسامی این چهار شاهزاده احمد بن عبدالعزیز، محمد بن نایف،عبدالعزیز بن سعود و نایف بن احمد است. (جزئیات بیشتر)

م

منبع: خبرگزاری فارس

به "بن سلمان دست به دامن داماد ترامپ شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بن سلمان دست به دامن داماد ترامپ شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید