ارسال پیامک دریافت وام به مشمولان ناوگان تاکسیرانی

به گزارش وبلاگ دخترانه ها، ضامنی گفت: اطلاعات 310 هزار راننده ناوگان تاکسیرانی جهت پرداخت وام به وزارت رفاه ارسال شده است.

ارسال پیامک دریافت وام به مشمولان ناوگان تاکسیرانی

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ دخترانه ها، مرتضی ضامنی مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور در تشریح آخرین جزئیات پرداخت وام به رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی و تاکسی آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا گفت: بسته حمایتی (پرداخت وام) به رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی و تاکسی ها از سوی وزارت رفاه انجام می گردد و به گفته سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان بسته حمایتی، قرار است از این هفته کار ارسال پیامک به افرادی که مشمول دریافت وام شده اند انجام گردد.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور اضافه نمود: رانندگان ناوگان تاکسیرانی کشور باید به این موضوع مطلع باشند که سازمان تاکسیرانی تنها اطلاعات رانندگان را به وزارت رفاه اعلام نموده است و سازوکار پرداخت وام از سوی وزارت رفاه انجام می گردد.

ضامنی در پاسخ به این سوال که چه تعداد از رانندگان در فهرست ارسالی به وزارت رفاه جهت دریافت وام قرار گرفتند گفت: در حوزه ناوگان تاکسیرانی اطلاعات 310 هزار نفر و به شکل کلی در حوزه حمل و نقل اسامی و اطلاعات 940 هزار نفر جهت پرداخت وام به وزارت رفاه ارسال شده است.

او در پاسخ به این سوال که رانندگانی که مشمول دریافت وام نشدند از چه طریق باید اعتراض خود را اعلام نمایند بیان نمود: برای اعلام اعتراض باید منتظر ماند تا کار پرداخت وام از سوی وزارت رفاه انجام گردد و در همان زمان از سوی مسئولان درباره نحوه اطلاع رسانی جهت اعلام اعتراض اطلاع رسانی گردد.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور در پاسخ به این سوال که آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در ناوگان تاکسیرانی کشور چه تعداد است، گفت: تا به امروز تعداد 450 نفر از رانندگان ناوگان تاکسیرانی کشور به ویروس کرونا مبتلا شدند که متاسفانه 31 نفر جان خود را در مقابله با این ویروس از دست دادند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ارسال پیامک دریافت وام به مشمولان ناوگان تاکسیرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسال پیامک دریافت وام به مشمولان ناوگان تاکسیرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید